Om oss

Halmstad Kakelhus startade 1989, vår långa erfarenhet i branschen gör att vi har den rätta kunskapen för att ge er en så bra service som möjligt.

I vår butik finner ni vår stora utställning där ni får inspiration till ert hem och vår butikspersonal finns här för att ge er den bästa service och vägledning till just ert projekt.

Vi erbjuder totalentreprenad vilket innebär att vi tillhandahåller både plattsättare, snickare, rörläggare, elektriker samt målare.

Välkommen in till oss!

Kontakta oss

Halmstad Kakelhus

Karlsrovägen 73-75

302 41 Halmstad

info@halmstadkakelhus.se

Tel: 035-10 06 20

 

Öppettider

 

SOMMARÖPPETTIDER

från V26 – till och med v33


v30 STÄNGT                            

Mån-Fre                   10.00 – 17.00

Lör-Sön                     STÄNGT

 

Kontakt Lager / Proffsbutik

Öppettider

Mån-Fre                   06.45 – 15.45

Lör-Sön                    STÄNGT

 

Lageransvarig

Linus Ljungsparr

035-76 77 855

linus@halmstadkakelhus.se

 

Magnus Bengtsén

035-76 77 857

magnus@halmstadkakelhus.se

 

Kontakt Butik

Öppettider

 

SOMMARÖPPETTIDER

från V26 – till och med v33


v30 STÄNGT                            

Mån-Fre                   10.00 – 17.00

Lör-Sön                     STÄNGT 

Butik

Tobias Sörman

035-76 77 851

tobias.sorman@halmstadkakelhus.se

 

Linn Andersson

035-76 77 856

linn@halmstadkakelhus.se

 

Pontus Andersson

035- 76 77 858

pontus@halmstadkakelhus.se

 

Kajsa Hylt

035 - 76 77 861

kajsa@halmstadkakelhus.se

 

Administration

Ekonomi

Mattias Torstensson

035-76 77 853

mattias@halmstadkakelhus.se

 

Ekonomi/Import

Annie Andersson

035-76 77 850

annie@halmstadkakelhus.se

Kontakt Entreprenad

Entreprenad

Projektledare/Anbud

Larseric Lundeklev

035-76 77 852

larseric@halmstadkakelhus.se

 

Arbetsledare plattsättning

Mikael Johansson

035-76 77 854

mikael@halmstadkakelhus.se

 

 

Anbud/VD

Tommy Andersson

035-76 77 859

tommy@halmstadkakelhus.se